Dzieci bardzo chętnie poznają ciekawe zawody i pasje swoich rodziców. Tym razem gościliśmy jedną z mam naszych podopiecznych. Pani Agnieszka jest pracownicą Wód Polskich i przeprowadziła zajęcia dotyczące edukacji ekologicznej. Bardzo dziękujemy!