4 marca odwiedziliśmy galerię „Tworzę się” w celu odkrywania świata sztuki. Ukryta wystawa zachęciła dzieci do odkryć i poszukiwań oraz rozbudziła wyobraźnię i ciekawość, wywołując przy tym wiele emocji.