9 i 10 czerwca do naszego przedszkola przyszła pani z Małego Królestwa Pszczół, aby opowiedzieć dzieciom o zwyczajach tych małych, pracowitych i niebywale potrzebnych w naszym ekosystemie owadów. Podczas warsztatów przedszkolaki próbowały miodów, przymierzały stroje pszczelarzy, samodzielnie skręcały świece z węzy i zaglądały do pokazowego ula z żywymi pszczołami.
Na koniec dzieci otrzymały kolorowanki i łamigłówki o pszczołach.
To były bardzo interesujące spotkania.