W dniu 6 grudnia do przedszkola zawitał prawdziwy Święty Mikołaj, by sprawdzić, czy wszystkie dzieci były grzeczne. Maluchy z przejęciem zaśpiewały piosenkę, a kilkoro dzieci odważnie wyrecytowało wierszyki, czym wywołały szeroki uśmiech Mikołaja. W nagrodę każde dziecko otrzymało świąteczny upominek. Spotkanie stworzyło magiczną atmosferę pełną radości, oczekiwania i świątecznego ciepła. Teraz wszyscy jeszcze bardziej czekamy na Święta!