Jump to content

Rusałka wita przedszkolaki

2 września 2025

Powrót po wakacjach w naszym przedszkolu zawsze wiąże się z wyjątkowym wydarzeniem – spotkaniem z barwną i pełną uśmiechu Rusałką.

Tak było i w tym roku! 1 września wszystkie przedszkolaki zostały serdecznie powitane przez Panią Aldonkę, która jak zawsze wnosiła ze sobą mnóstwo radości i pozytywnej energii. Rozpromienione buzie dzieci to najpiękniejszy obrazek na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Niech ten rok przyniesie wszystkim dużo uśmiechu, ciekawych przygód i pięknych wspomnień

– życzą Pani Dyrektor wraz z całym gronem pedagogicznym i pracownikami przedszkola „Rusałka”

Galeria Zdjęć

Nasze Grupy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki