Powrót po wakacjach w naszym przedszkolu zawsze wiąże się z wyjątkowym wydarzeniem – spotkaniem z barwną i pełną uśmiechu Rusałką.
Tak było i w tym roku! 1 września wszystkie przedszkolaki zostały serdecznie powitane przez Panią Aldonkę, która jak zawsze wnosiła ze sobą mnóstwo radości i pozytywnej energii. Rozpromienione buzie dzieci to najpiękniejszy obrazek na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Niech ten rok przyniesie wszystkim dużo uśmiechu, ciekawych przygód i pięknych wspomnień
– życzą Pani Dyrektor wraz z całym gronem pedagogicznym i pracownikami przedszkola „Rusałka”