Jump to content

Przedszkolna wycieczka do Trzebieży

6 czerwca 2025

Jak co roku, nasze przedszkole zorganizowało wyjątkową wycieczkę do Trzebieży, w której uczestniczyły wszystkie grupy: Elfy, Chochliki, Świetliki, Skrzaty i Wodniki. Towarzyszyły im Pani Dyrektor, wychowawczynie oraz panie z obsługi. Wspólnie, pełni entuzjazmu, ruszyliśmy autokarem na długo wyczekiwaną wyprawę. Na miejscu czekał nas dzień pełen radości i wrażeń! Dzieci z zapałem grały w gry zespołowe, spacerowały po plaży, wspinały się i huśtały na placu zabaw. Odbył się także piknik z pysznymi hot-dogami, które wszystkim bardzo smakowały. Jedną z atrakcji było wejście na wieżę widokową, z której rozciągał się piękny widok na okolicę. Przedszkolaki miały również okazję poznać postać słynnego podróżnika i kajakarza – Aleksandra Doby. Z zainteresowaniem słuchały krótkiej opowieści o jego niezwykłych wyprawach przez Atlantyk, a przy pomniku bohatera zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. To był dzień pełen śmiechu, przygód i niezapomnianych wspomnień. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe – z uśmiechami, które nie schodziły im z twarzy!

Nasze Grupy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki