Jump to content

Przedszkolaki witają WIOSNĘ

28 marca 2025

Słowami „Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś, powiedz mi…” dzieci pożegnały zimę i radośnie powitały upragnioną wiosnę. Nowa pora roku odpowiedziała im ciepłym słońcem i piękną pogodą. W drodze do Parku Kasprowicza przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, dzieląc się radością i uśmiechem z innymi.

Nasze Grupy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki