Słowami „Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś, powiedz mi…” dzieci pożegnały zimę i radośnie powitały upragnioną wiosnę. Nowa pora roku odpowiedziała im ciepłym słońcem i piękną pogodą. W drodze do Parku Kasprowicza przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, dzieląc się radością i uśmiechem z innymi.