Do przedszkola przybyli artyści-muzycy, którzy podczas zabawnego przedstawienia, łącząc muzykę z żywym opowiadaniem, przedstawili dzieciom historię zaginięcia świętego Mikołaja i wciągnęli je w pełną humoru przygodę. Tego typu występy rozwijają u dzieci wyobraźnię, wrażliwość słuchową i umiejętność skupienia, a także kształtują ciekawość świata, swobodę ekspresji oraz radość ze wspólnego odkrywania nowych doświadczeń.