19 marca w naszym przedszkolu odbył się finał kolejnej edycji Międzygrupowego Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Wiosna”.
W wiosenny nastrój wprowadziły nas dzieci z najstarszej grupy – Wodniki śpiewając radosną piosenkę o najbardziej wyczekiwanej porze roku.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, za co zostali nagrodzeni zasłużonymi brawami i wyróżnieni dyplomami i książeczkami.