Jump to content

Dzień życzliwości

14 listopada 2025

Z okazji Dnia Życzliwości dzieci z grupy III przygotowały wyjątkowe przedstawienie pt. „Kolory”, które zaprezentowały najpierw wszystkim grupom w przedszkolu, pani dyrektor oraz nauczycielom. Spektakl przypominał o tym, jak ważne jest dostrzeganie różnorodności, okazywanie troski, pomaganie w potrzebie oraz uważność na drugiego człowieka i każdą istotę – także zwierzęta. Po południu mali artyści ponownie wystąpili, tym razem dla swoich kochanych rodziców i bliskich, sprawiając im ogromną radość. Był to piękny sposób na uczczenie dnia pełnego dobroci, uśmiechu i wzajemnego ciepła.

Nasze Grupy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki