Z okazji Dnia Życzliwości dzieci z grupy III przygotowały wyjątkowe przedstawienie pt. „Kolory”, które zaprezentowały najpierw wszystkim grupom w przedszkolu, pani dyrektor oraz nauczycielom. Spektakl przypominał o tym, jak ważne jest dostrzeganie różnorodności, okazywanie troski, pomaganie w potrzebie oraz uważność na drugiego człowieka i każdą istotę – także zwierzęta. Po południu mali artyści ponownie wystąpili, tym razem dla swoich kochanych rodziców i bliskich, sprawiając im ogromną radość. Był to piękny sposób na uczczenie dnia pełnego dobroci, uśmiechu i wzajemnego ciepła.