Dzień Kobiet w przedszkolu upłynął w radosnej atmosferze. Chłopcy złożyli dziewczynkom – małym kobietkom, serdeczne życzenia i wręczyli im drobne upominki. Wspólnie spędzony czas wypełniły uśmiechy, zabawy oraz wyjątkowe chwile pełne życzliwości i sympatii.