5 czerwca dzieci z grupy Skrzatów wystąpiły w podwójnej uroczystości. Najpierw świętowały dzień mamy i taty, a w drugiej części wystąpiły w oficjalnej gali zakończeniowej- pożegnanie dzieci, które opuszczają mury naszego przedszkola. Dzieci młodsze pięknie pożegnały starszaki wręczając im bogate prezenty, jak i symboliczne Oscary. Widowisko było wzruszające dla wszystkich obecnych, cudowna oprawa, stroje i tańce spowodowały, że nie jednemu rodzicowi i nauczycielowi
łezka zakręciła się w oku. Zwieńczeniem pożegnania był słodki poczęstunek.
Kochani, życzymy Wam samych sukcesów w dalszej edukacji i słonecznych wakacji!