Jump to content

Przedszkoliada Tour 2017

12 lutego 2017

Ach co to była za impreza!!! Ach co to były za emocje, co za wspaniały doping!!! 😌👏👍👌📣

A to wszystko miało miejsce w sobotę, w Szczecinie w Hali Miejskiej przy ulicy Twardowskiego. To tutaj Przedszkolaki z Rusałki zdobyły I miejsce w największej imprezie sportowej Przedszkoliada Tour.
W sobotniej imprezie bardzo licznie uczestniczyli zawodnicy z lokalnych klubów będących partnerami sportowymi Grupa Azoty Przedszkoliada Tour Szczecin 2017. Wśród nich były siatkarki⚾ mistrza Polski Chemika Police, siatkarze występującego w Pluslidze Espadonu Szczecin, a rzuty do kosza dzieci oddawały natomiast pod okiem zawodników ekstraklasowego klubu King Wilki Morskie Szczecin🏀.
Aktywnym Przedszkolakom towarzyszył oczywiście Czerwony Kangur Przedszkoliada.pl, za którym dzieci się stęskniły. Do pomocy miał aż trzech kolegów- maskotkę Chemika Police „Chemiczka”, „Gryfusia” z Pogoni Szczecin, a także „Kingusia” z klubu King Wilki Morskie Szczecin.
Nasze przedszkolaki dzielnie i zręcznie radzili sobie ze sportowymi zadaniami🏃🚶, dużą zasługę w tym mieli ich rodzice, którzy nie szczędzili okrzyków wsparcia i braw!!! Z imprezy wyszliśmy z wielkim, pięknym pucharem🏆, medalami i główną wygraną – jedziemy do sali zabaw!!! Radość po ogłoszeniu werdyktu trudno opisać słowami!

Wiwat PP 64, wiwat Rusałka!!!😍😁

Nasze Grupy

Elfy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy
Chochliki

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki
Świetliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki
Skrzaty

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty
Wodniki

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki