Jump to content

Przedszkoliada Tour 2017

12 lutego 2017

Ach co to była za impreza!!! Ach co to były za emocje, co za wspaniały doping!!! ????????????????????

A to wszystko miało miejsce w sobotę, w Szczecinie w Hali Miejskiej przy ulicy Twardowskiego. To tutaj Przedszkolaki z Rusałki zdobyły I miejsce w największej imprezie sportowej Przedszkoliada Tour.
W sobotniej imprezie bardzo licznie uczestniczyli zawodnicy z lokalnych klubów będących partnerami sportowymi Grupa Azoty Przedszkoliada Tour Szczecin 2017. Wśród nich były siatkarki⚾ mistrza Polski Chemika Police, siatkarze występującego w Pluslidze Espadonu Szczecin, a rzuty do kosza dzieci oddawały natomiast pod okiem zawodników ekstraklasowego klubu King Wilki Morskie Szczecin????.
Aktywnym Przedszkolakom towarzyszył oczywiście Czerwony Kangur Przedszkoliada.pl, za którym dzieci się stęskniły. Do pomocy miał aż trzech kolegów- maskotkę Chemika Police „Chemiczka”, „Gryfusia” z Pogoni Szczecin, a także „Kingusia” z klubu King Wilki Morskie Szczecin.
Nasze przedszkolaki dzielnie i zręcznie radzili sobie ze sportowymi zadaniami????????, dużą zasługę w tym mieli ich rodzice, którzy nie szczędzili okrzyków wsparcia i braw!!! Z imprezy wyszliśmy z wielkim, pięknym pucharem????, medalami i główną wygraną – jedziemy do sali zabaw!!! Radość po ogłoszeniu werdyktu trudno opisać słowami!

Wiwat PP 64, wiwat Rusałka!!!????????

Nasze Grupy

Elfy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy
Chochliki

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki
Świetliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki
Skrzaty

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty
Wodniki

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki