Jump to content

„PRZEDSZKOLAK DNIA W GRUPIE ELFY”

30 marca 2016

W minionym tygodniu w grupie „Elfy” swoje święto mieli: Julia, Pawełek oraz Filip.

Julia „Przedszkolakiem dnia” była we wtorek, a zaproszenie do udziału w tym ważnym wydarzeniu przyjęła Jej mama. Na uwagę zasługuje przepięknie wykonany plakat przedstawiający drzewo genealogiczne rodziny Julki oraz wspaniała zabawa na warsztatach plastyczno – technicznych przygotowanych przez naszego miłego gościa. Na tych zajęciach „Elfy” ozdabiały jajka styropianowe pięknymi wielkanocnymi emblematami, a wcześniej czerpały inspirację z jajek wielkanocnych, które wykonuje mama Julki. Zwieńczeniem spotkania było tradycyjne rozdanie podziękowań i dyplomu uczestnikom naszego programu.

W środę „Elfy” poznały bliżej Pawełka i jego rodzinę. Pawełka mamę mieliśmy już okazję gościć w naszym przedszkolu przy okazji rozmowy na temat zdrowia. Mama Pawełka jest pielęgniarką i jeszcze nie tak dawno dzieliła się z nami wiadomościami na temat prawidłowego i zdrowego trybu życia. Pawełek opowiedział grupie jakie są jego zainteresowania oraz w co lubi bawić się z ukochanymi braćmi. Cieszymy się, że mogliśmy bliżej poznać naszego kolegę z grupy.

Filip natomiast „miał swój dzień” w czwartek. Filip ma brata w najstarszej grupie w naszym przedszkolu. Nasz kolega lubi zwierzęta, duże samochody – tiry i uwielbia słuchać bajek czytanych przez jego ukochaną mamę. Również i my mieliśmy okazję posłuchać dwóch pięknych opowieści, które przeczytała nam mama Filipa. Dodatkową atrakcją było wspólna zabawa przy piosence „Głowa, ramiona, kolana. ..” oraz słodki poczęstunek.

Wszystkie spotkania przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Za każdym razem bawiliśmy się świetnie!A nasze wspomnienia możecie podziwiać w galerii poniżej.

Galeria Zdjęć

Nasze Grupy

Elfy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Aleksandra Wis

Grupa Elfy
Chochliki

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Maria Lipiec, Wioleta Flis

Grupa Chochliki
Świetliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 i 5 letnie
Panie: Anna Wójcik, Klaudia Lesińska

Grupa Świetliki
Skrzaty

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Jolanta Szot

Grupa Skrzaty
Wodniki

Wodniki

Grupa V - dzieci 5 i 6 letnie
Pani: Krystyna Bochnacka, Anna Szafraniec

Grupa Wodniki