Jump to content

Organizacja roku szkolnego 2020/2021

22 czerwca 2020

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU PODZIAŁ GRUP NA ROK SZKOLNY 2020/2021. ORGANIZACJA ODDZIAŁÓW NIE POZWALA NAM NA POZOSTAWIENIE DZIECI W TYCH SAMYCH GRUPACH. MUSIELIŚMY WYMIESZAĆ DZIECI W ODDZIAŁACH Z POWODU NIERÓWNEJ ILOŚCI ROCZNIKÓW, A  MOŻEMY  JE TWORZYĆ TYLKO W OBRĘBIE ZBLIŻONYCH GRUP WIEKOWO (3-4;4-5;5-6). PRZYDZIELAJĄC DZIECI DO ODDZIAŁÓW BRALIŚMY POD UWAGĘ MIESIĄC URODZENIA , TAK WIĘC MIĘDZY DZIEĆMI JEST RÓŻNICA PARU MIESIĘCY. PANIE NAUCZYCIELKI W GRUPACH MIESZANYCH PRACUJĄ NA DWÓCH POZIOMACH WIEKOWYCH.

PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ TYM, ŻE DZIECI NIE BĘDĄ Z PANIAMI I RÓWIEŚNIKAMI, Z KTÓRYMI BYŁY PRZED MARCEM 2020R.. PRZEZ OKRES PANDEMII TJ. OD MARCA DO WRZEŚNIA JEŻELI CHODZIŁY DO PRZEDSZKOLA TO PANIE BYŁY INNE I DZIECI W TYCH MAŁYCH GRUPACH BYŁY WYMIESZANE. MYŚLĘ ,ŻE POBYT OD WRZEŚNIA W INNEJ GRUPIE NIE BĘDZIE ŁĄCZYŁ SIĘ Z WIĘKSZYM STRESEM. WSZYSCY STANIEMY NA WYSOKOŚCI ZADANIA, ABY PROCES ADAPTACJI W NOWEJ GRUPIE PRZEBIEGŁ POMYŚLNIE.

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE, MYŚLIMY , ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST ABYŚMY MOGLI WRÓCIĆ DO „NORMALNOŚCI”, PEŁNYCH GRUP I DO MOŻLIWOŚCI REALIZOWANIA NASZEGO PROGRAMU.

POZDRAWIAMY – DZIEWCZYNY Z RUSAŁKI.

GRUPA I 3- LATKI

NAUCZYCIELKI: KRYSTYNA BOCHNACKA , JOLANTA JANUSZKIEWICZ ,

ASYSTEN – WIOLETA GRUSZYCKA

  1. ANDRYSZEWSKI ALAN ARTUR
  2. BARTNIK MAREK BARTNIK
  3. CHODOROWSKI-LISIAK ANTONI
  4. CZAPSKI JAN STANISŁAW
  5. ENGEL MAŁGORZATA ANIELA
  6. FIC KACPER PIOTR
  7. IDZIKOWSKA SARA
  8. JARMUSZ LEON
  9. JEŻYNA LEON
  10. MIKŁASEWICZ OLGA
  11. MIKULSKI HUBERT
  12. PIERZYŃSKI MICHAŁ
  13. PROCIAK AGNIESZKA
  14. PRZYBYLSKA PATRYCJA
  15. RACHOWSKI JAN
  16. SIEMIŃSKI JAKUB
  17. SZKUTNIK HUBERT
  18. SZYMAŃSKA FLORENTYNA
  19. SZYMBORSKA MICHALINA
  20. TOWALSKI MAKSYMILIAN
  21. WALAS KORNELIA
  22. WIS JAKUB
  23. WOJSZNAROWICZ ALAN
  24. ZIELIŃSKI JAN
  25. GALOCH

GRUPA II 4-3 LATKI

NAUCZYCIELKI MARIA LIPIEC , WIOLETA FLIS

ASYSTENT – ALDONA KRACZKOWSKA

  1. BEKIER TYMOTEUSZ
  2. DĄBROWSKI FILIP KACPER
  3. DOBRZENIECKI CEZARY
  4. DOLEGAŁA FILIP DOMINIK
  5. KANDULSKI DANIEL
  6. KĘDZIORA KACPER
  7. KRASOŃ KAROLINA
  8. LIPOWICZ MIESZKO
  9. NAKIELSKA LARA
  10. OLEJNIK WIKTORIA
  11. POCHYLIŃSKA ROKSANA
  12. PROCEK OLIWIER
  13. STRUŚ LIWIA
  14. SZYSZKO MIKOŁAJ
  15. ŻÓŁTOWSKA
  16. TOMASZEWSKA WIKTORIA
  17. TOMASZEWSKI OLIWIER
  18. SAJDYK ZOFIA
  19. PIERKO PIOTR
  20. KONCZEWSKA MAJA
  21. KRÓL HANNA
  22. LEWICKI ALAN
  23. JÓŹWIK-CEGIELSKI FABIAN
  24. BRELA ANNA
  25. CHYTRA ALEKSANDRA

GRUPA III ( SALA PRZECHODNIA) 5-4 LATKI

NAUCZYCIELKI: ANNA WÓJCIK, KLAUDIA LESIŃSKA

  1. NIECHAJCZYK – SUWALSKI MIESZKO
  2. NIEMIEC ZUZANNA
  3. PLISZKA FABIAN
  4. POPŁAWSKA BLANKA
  5. SADOWSKA ZUZANNA
  6. SZUBERT MAJA
  7. SZYMONIAK FILIP
  8. SYCHOWSKI BARTOSZ
  9. WĄSOWICZ POLA
  10. ADAMSKI BARTEK
  11. BALCERAK ALEKSANDRA
  12. DOWDA DYMITRI
  13. GRYKO NADIA
  14. JABŁOŃSKI MICHAŁ
  15. KAZIMIERCZAK LENA
  16. OZIĘBŁO ALEKSANDER
  17. KOPCIUCH ADAM
  18. SMAKOWSKA KAROLINA
  19. SZYBRYT NIKODEM
  20. WALCZAK – KADŁUBEK IGOR
  21. BĄKOWSKA MARIA
  22. GŁOWACZ KORNELIA
  23. GOŁĘBIEWSKI ADAM
  24. KULIGOWSKI WOJCIWCH

GRUPA IV 5 – LATKI

NAUCZYCIELKI: MARTA SZEWCZYK , JOLANTA SZOT

  1. BIELEC MARCEL
  2. DEMKOWICZ GRZEGORZ
  3. DUMAŃSKA PATRYCJA
  4. ENGEL JAN
  5. GŁOWACZ ADAM
  6. GROTNIK MICHAŁ
  7. GRZEGOREK MAKSYMILIAN
  8. KOPERA MICHAŁ
  9. KRAWIEC ZUZANNA
  10. MIŁASZEWICZ STANISŁAW
  11. NOWAK HUBRET
  12. OMECIŃSKA NATALIA
  13. PARSZA ZOFIA
  14. PSUJEK LENA
  15. RUCIŃSKA MAJA
  16. SAWA PATRYK
  17. SAWKA WOJCIECH
  18. STARZYK MARCELINA
  19. WALCZAK ZUZANNA
  20. WALICHNIEWICZ MACIEJ
  21. WĄSOWSKI MAKSYMILIAN
  22. WITEK DAWID
  23. WLAZŁO ADRIANNA
  24. ZIELIŃSKI STANISŁAW
  25. ZIENTARA SZYMON

GRUPA V DZIECI 6-5 LETNIE

NAUCZYCIELKI : ANNA SZAFRANIEC, ALEKSANDRA WIS

  1. BALCER LIWIA EWA
  2. DACEWICZ JULIAN HENRYK
  3. DACHNOWSKA EMILIA BARBARA
  4. HONCZARENKO OLIWIA
  5. JANCZEWSKA HANNA
  6. KACPRZAK WIKTOR
  7. KORNAS MICHALINA ANTONINA
  8. KRACZKOWSKI RYSZARD LEON
  9. LAURANS RYSZARD ZYGFRYD
  10. LENCEWICZ KINGA
  11. LEŚNICZY NELA
  12. MANUSZAK HUBERT
  13. MICHALCZYK KACPER
  14. ROMAŃSKA HANNA
  15. SŁADEK ZUZANNA
  16. SMACKA KLAUDIA
  17. SOSNOWSKI MATEUSZ
  18. ŚWIDER EMILIA
  19. WIELĄDEK POLA
  20. ZAMOŻNY JULIAN PIOTR
  21. ŻURAWSKI HUBERT
  22. WOLIK BARTOSZ
  23. ŻÓŁTOWSKI LEON MICHAŁ
  24. WITEK EMILIA ANNA
  25. ADAMSKA EWA ANNA

Nasze Grupy

Elfy

Elfy

Grupa I - dzieci 3 letnie
Panie: Dyrektor Jolanta Januszkiewicz, Anna Wójcik

Grupa Elfy
Chochliki

Chochliki

Grupa II - dzieci 3-4 letnie
Panie: Beata Bojkowska- Gałaj, Aleksandra Wis

Grupa Chochliki
Świetliki

Świetliki

Grupa III - dzieci 4 letnie
Panie: Marta Szewczyk, Wioleta Flis

Grupa Świetliki
Skrzaty

Skrzaty

Grupa IV - dzieci 5-6 letnie
Panie: Anna Szafraniec , Klaudia Lesińska

Grupa Skrzaty
Wodniki

Wodniki

Grupa V - dzieci 5-6 letnie
Pani: Maria Lipiec

Grupa Wodniki